icmkraj
Menu
7. 9. DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ
Nevíte si rady s výběrem kroužků na nový školní rok? Nevadí! Na září jsme pro Vás opět připravili Den otevřených dveří, kde Vám lektoři rádi poradí s vhodným výběrem kroužků pro Vaše děti. Srdečně zveme děti, rodiče a prarodiče od 16:00 do 19:00 na Ostrov.
Info: Lenka Geringová a Petra Libovická
 
9. 9. a 23. 9. OTEVŘENÉ DOPRAVNÍ HŘIŠTĚ - POZOR ZMĚNA DATUMU
Otevřené dopravní hřiště pro veřejnost se značkami a lektorem. Od 13:00 do 16:00. Přijeďte si vyzkoušet vaše teoretické i praktické znalosti cyklisty. Možnost zapůjčení kol ( 8 ks ) vhodných pro děti od cca 8 let do 13 let.
Info: Alena Špiritová
 
12. - 25. 9. VÝMĚNA MLÁDEŽE V ARMÉNII
V září organizuje ICM Slaný s partnerskou organizací AOS v Arménii výměnu mládeže, která proběhne v arménském Dilijanu a zúčastní se jí celkem 28 mladých lidí z obou zemí. Budeme diskutovat aktuální světová témata, testovat zážitkové aktivity a naše výsledky nakonec představíme místním médiím. Výstupy budeme postovat on-line už v průběhu projektu, sledovat nás můžete na facebook.com/icmslany.
Info: Širín Ježková
 
14. 9. LOUČENÍ S LÉTEM VE ZLONICÍCH
Od 15:00 na dětském hřišti ve Zlonicích pořádá Baby club Korálek , DDM „Ostrov“ Slaný a A co děti z.s. Loučení s létem. Čekají vás hry, soutěže, prezentace nabízených kroužků v ZŠ a MŠ ve Zlonicích, výtvarné semináře, malování na obličej, ukázky deskových her, lanové překážky, jízda zručnosti a nejedno překvapení. Vstupné 20 Kč/osoba. Za vstupenku na akci je špekáček zdarma!
Info: Lenka Geringová
 
24. 9. SLÁNSKÝ KAPR - POZOR ZMĚNA DATUMU
Rybářská soutěž pro děti do 15 let. Závody pro příchozí na rybníku Tesla ( za Novasem ). Soutěžit můžete i bez povolenky a vybavení. Akci pořádá DDM Ostrov ve spolupráci s MOČRS Slaný.
Program 8:00 - 12:00
Info: Petra Libovická
 
18. 9. SLÁNSKÁ MÍLE x 10
3. ročník běžeckých závodůy pro veřejnost ve vytrvalostním běhu v lesoparku na Hájích.
Prezentace v 9.00 až 9.30. Start závodu v 10:00. Startovné 50 Kč. Poběžte s náma obnovit tradici Slánského běhání – 16,09 km. Zároveň se běží i běh na 7,1 km.
Info: Jindra Jindřich
 
22. 9. SLÁNSKÁ MÍLE
Pro základní a střední školy. Od 9.00 u altánku na Hájích. 1.kolo SLÁNSKÉ TISÍCOVKY.
Info: Jindra Jindřich
 
29. 9. FUTSAL IV. - HOŠI
Od 8:00 v hale BIOS ve Slaném. 2. kolo „1000“, základní kolo AŠSK.
Info: Jindra Jindřich
 
4. 10. DEN ZVÍŘAT
Akce pro všechny milovníky zvířat. Bližší informace o programu na FB. Začátek ve 14:00 na Ostrově.
Info: Petra Libovická
 
 
eMsport Slaný | Flexy kuchyně Slaný | GRAFOSKLO | Doprava Ohem | DDM Ostrov Slaný | Krouhárna zelí | lékař Slaný - Vilde | Veterina Velvary | Novaveterina-slany.cz | Rottex | Rudle.cz


Nahoru