Novinky

16.04.2021 V pátek je zavřeno!

V pátek 16. dubna je z provozních důvodů Ostrov pro veřejnost uzavřen. Děkujeme za pochopení.

02.12.2020 Klub Pavlač zůstává zatím uzavřen.

Volnočasový klub zůstává do odvolání uzavřen.

05.10.2020 Klub Pavlač uzavřen

Klub Pavlač po dobu nouzového stavu uzavřen! Na základě nařízení Krajské hygienické stanice Středočeského kraje se sídlem v Praze, která vydala mimořádná opatření při epidemii na území Středočeského kraje DDM "OSTROV" SLANÝ NEBUDE REALIZOVAT ZÁJMOVOU ČINNOST OD 5. 10. DO 18. 10. 2020. Týká se i činnosti Klubu Pavlač.

14.09.2020 Pavlač otevřena :-)

Těšíme se na Vás v klubu Pavlač! Začínáme v pondělí 14.9., otvírací doba bude: PO - ČT 13:00 - 16:00 PÁ 13:00 - 15:00

Výsledková listina taneční soutěže "Slánské online tančení"

07.04.2021 1. online ročník se vydařil! Soutěže se zúčastnilo 143 videí, cca 300 tanečníků, 20 klubů, spolků + nezávislých tanečníků.
Soutěžící hodnotilo 9 členů poroty. 4 v základu – hodnotili vše, 5 jako extra porota – každý hodnotil svou kategorii. 

Přehled oceněných: 
Kategorie: DISCO DANCE ( EXTRA POROTA- ROMANA HŘÍBALOVÁ) 

MINI Začátečník – SOLO 
1. Tereza Rezlerová – Landy dance company Pardubice
2.Viktorie Valášková- Landy dance company Pardubice 
3.Klára Landmannová – Landy dance company Pardubice 

MINI Pokročilý – SOLO + DUO
1. Emma Launová – Landy dance company Pardubice 
2. Tereza Válková – Landy dance company Pardubice 
3. Emma Launová, Tereza Válková
 
DĚTI – Profi – SOLO 
1. Gabriela Bohuňková - Landy dance company Pardubice 
2. Anežka Kateřina Štulíková - Landy dance Pardubice 
3. Anežka Anna Vacková - Landy dance Pardubice
 
DĚTI – Profi – DUO
1. Anežka Kateřina Štulíková, Gabriela Bohuňková - Landy dance company Pardubice 
2. Tereza Vychodilová, Anežka Laimarová – Sokol Vítkovice – TK AKCENT Ostrava 
3. Adéla Petříková, Eliška Landsmannová – Landy dance company Pardubice

Junioři – Profi – SOLO
1. Andrea Šrámková – Dance Club Inferno Kolín 
2.Barbora Klinkáčková – Taneční skupina D.A.R. 
3. Leontýna Svátková – Taneční skupina D.A.R. 

HVK – Profi – SOLO
1. Michaela Farabauerová – Taneční skupina D.A.R. 
2. Kristýna Mullerová – Dance club Inferno Kolín 
3. Victoria Uhlíková – Dance club Inferno Kolín  

Kategorie: VÝRAZOVÝ TANEC (EXTRA POROTA - JAREK LAMBOR)

DĚTI – Začátečník – SOLO
1. Barbora Raichlová – DDM Kralupy nad Vltavou 
2. Viktorie Bartošová – DDM Kralupy nad Vltavou 
 
DĚTI – Pokročilý – SKUPINA
1. DDM Modřany - Praha - Skupina Monet dance
2. DDM Modřany Praha - Skupina Monet dance
3. DDM Modřany Praha - Skupina Monet dance

JUNIOŘI – Pokročilý – SOLO 
1. Valerie Kopecká – ZUŠ Harmony 
2. Helena Šantová – ZUŠ Harmony 
3. Jessica Bažantová – ZUŠ Harmony 

Kategorie: POP DANCE + SHOW DANCE  (EXTRA POROTA – HENRI)

MINI – Začátečník – SOLO
1. Zuzana Krásová – Victory dance company 
2. Sabina Anna Prokopová – Victory dance company 

MINI – Pokročilý – SKUPINA
1. Dance club Inferno Kolín - Jeden den kovbojem 
2. DDM Praha Modřany - Co je tam dál – Monet dance 

DĚTI – Začátečník – SOLO 
1. Emma Trunečková – TK DIVERGENT Slaný 
2. Ema Přeučilová – VICTORY DANCE COMPANY 
3. Václav Volf – TK DIVERGENT SLANÝ 

DĚTI – Začátečník/Pokročilý – DUO  
1. Monika Adamová, Adéla Adamová – VICTORY DANCE COMPANY 
2. Alča Horová, Eliška Horová – TK DIVERGENT SLANÝ 
3. Andrea Kocourková, Zuzka Přibylová – TK DIVERGENT SLANÝ

DĚTI – Pokročilý – SKUPINA 
1. Dance club Inferno Kolín - Škola čar a kouzel 
 
Junioři – Začátečník/Pokročilý – SOLO+DUO 
1.Eliška Vohradská, Kristýna Lebrová – VICTORY DANCE COMPANY 
2.Adéla Sulanská, Bára Jaňourová – TK DIVERGENT SLANÝ 
3. Kateřina Bártová – TK DIVERGENT SLANÝ 

Junioři – Pokročilý – SKUPINA 
1. Dance club Inferno Kolín 
2.TSM FANATIC Havlíčkův Brod , ZUMBA TÝM

HVK – Pokročilý – SKUPINA 
1. High heels České Budějovice 
2.Dance club Inferno Kolín - Všechny nás jednou dostanou   

OLDIES – Začátečník – DUO 
1.Lenka Malecová, Zuzana Kopecká – VICTORY DANCE COMPANY 

OLDIES – Pokročilý – SKUPINA 
1. Adonis Creed – Dance club Inferno Kolín 

Kategorie: AEROBIC (EXTRA POROTA – TEREZA ZÍKOVÁ)
MINI – Začátečník/Pokročilý – SOLO+DUO
1. Karin Králková – Aerobic team Stará Turá 
2.Kristýna E. Bílská – Aerobic club DDM Ústí nad Labem  
3. Aneta Galbavá – Aerobic team Stará Turá 

DĚTI – Pokročilý – SOLO 
1. Viktorie Keringerová – DDM Ústí nad Labem 
2. Sára Hankocyová - Aerobic team Stará Turá 
3. Natálie Mikulcová - Aerobic team Stará Turá 

DĚTI – Profi – SOLO
1. Kamila Bílská – Aerobic club DDM Ústí nad Labem 
2. Pavla Matyášová - Aerobic club DDM Ústí nad Labem 

DĚTI – Pokročilý – SKUPINA+DUO
1. Aerobic team Stará Turá - Karin,Simona,Eliška, Aneta, Kristína
2. Aerobic trio - Aerobic team Stará Turá - Silvia, Dorota, Nikola
3. Duo Julka+Kika - Aerobic team Stará Turá 

Junioři – Pokročilý – SOLO 
1. Terézia Gulánová - Aerobic team Stará Turá  
2. Michaela Bakšová - Aerobic team Stará Turá 
3. Adéla Hladká – DDM Symfonie Poděbrady 

Junioři – Pokročilý – SKUPINA
1. Michaela Bakšová, Vanessa Vachulová - Aerobic team Stará Turá 
2. Aerobic team Stará Turá - Kristína,Terézia, Ema, Karin, Michaela
3. Aerobic team Stará Turá - Natália, Terézia, Ema, Klára, Michaela, Vanesa

Kategorie: MAŽORETKY A CHEERLEADERS (EXTRA POROTA – CHARLOTTE PETROVÁ)

DĚTI – Začátečník – SOLO+SKUPINA
1. Karolína Mašková – ZUŠ Louny 
2.  Mažoretky DDM Modřany - Mažoretková přípravka
3. Adéla Benešová – ZUŠ Louny 

DĚTI – Pokročilý – SOLO
1.Tereza Šimánková – ZŠ Zruč nad Sázavou 
2.Tereza Šálová – Mažoretky DDM Modřany 
3. Vanessa Staňková – ZŠ Zruč nad Sázavou
 
DĚTI – Pokročilý – DUO – toto bylo o jediný bod
1.Tereza Ježdíková, Eliška Slavíková – Mažoretky DDM Modřany 
2. Tereza Šimánková, Vanessa Staňková – ZŠ Zruč nad Sázavou 
 
DĚTI – Pokročilý – SKUPINA 
1. Kouzelnická show – Mažoretky DDM Modřany 

JUNIOŘI – Pokročilý – SOLO 
1. Alžběta Ličková – Mažoretky DDM Modřany 
2. Adéla Kabourková – ZUŠ Louny 

JUNIOŘI – Pokročilý – SKUPINA
1. Případ pro Sherlocka – Mažoretky DDM Modřany 
2. Zlonické mažoretky – DDM Ostrov Slaný 
3. Azalky – ZUŠ Louny 

HVK – Pokročilý – SOLO+DUO
1. Simona a Milada Tomišincová – DDM Ostrov Slaný 
2. Lenka Grubnerová – LV2 Komořany
 
Kategorie: SMĚS STYLŮ
JUNIOŘI – Profi – SOLO 
1. Simona Tomišincová – DDM Ostrov Slaný To This Day
2. Nela Gruntová – Aerobic club DDM Ústí nad Labem
 
Kategorie: STREET DANCE, MTV DANCE, HIP HOP (EXTRA POROTCE – HENRI)

DĚTI – Začátečník – SOLO
1. Alena Horová – TK DIVERGENT SLANÝ 
2. Tereza Mejdrechová – VICTORY DANCE COMPANY 

DĚTI – Pokročilý – SOLO 
1. Eliška Kalíková –TK DIVERGENT SLANÝ 
2. Zoe Dragounová – TK DIVERGENT SLANÝ 
3. Laura Herdová – VICTORY DANCE COMPANY 

DĚTI – Začátečník – DUO 
1. David Krutílek, Nelly Petrskovská – TST STREET DANCE GROUP 
2. Nela Horáková, Bára Matějová - TST STREET DANCE GROUP 
3. David Krutílek, Nelly Petrskovská – TST STREET DANCE GROUP
 
DĚTI – Pokročilý – DUO 
1. Sára Hešíková, Adéla Šroubová – VICTORY DANCE COMPANY
2. Tereza Malecová, Laura Herdová - VICTORY DANCE COMPANY 
3. Samantha Van de Poel, Ema Uhlířová - VICTORY DANCE COMPANY

JUNIOŘI – Začátečník – SOLO
1. Tereza Cepáková - VICTORY DANCE COMPANY 
2. Kateřina Souchová - VICTORY DANCE COMPANY 
3. Eliška Šniagerová - VICTORY DANCE COMPANY 

JUNIOŘI – Pokročilý – SOLO
1. Natálie Křivánková – Dance club Inferno Kolín 
2. Albert Břečka – Dance club Inferno Kolín 
3. Ondřej Matějka – eMDance Havlíčkův Brod 

JUNIOŘI – Pokročilý – DUO 
1. In the street – TST STREET DANCE GROUP 
2. Hip hop hooray – TST STREET DANCE GROUP 
3. Kateřina Klobucká, Kateřina Soukupová – TK DIVERGENT SLANÝ

JUNIOŘI – Začátečník/Pokročilý – SKUPINA
1. Digitals – Dance club Inferno Kolín 
2. 5 tastes – TK DIVERGENT SLANÝ 

HVK – Pokročilý – SOLO 
1. Jiří Tichý – Dance club Inferno Kolín 
2.Jessica Šrámková – TK DIVERGENT SLANÝ 
3. Nikoleta Vaverková – TK DIVERGENT SLANÝ 

HVK – Profi – SOLO
1. Jan Sixta – Dance club Inferno Kolín 

Ocenění pořadatelů získává: ZUŠ HARMONY Dolní Břežany

Hlavní cenu a titul “ÚPLNÝ VÍTĚZ” taneční soutěže SLÁNSKÉ ONLINE TANČENÍ získala po náročném výběru poroty - VALERIE KOPECKÁ - ZUŠ HARMONY, Dolní Břežany




GRATULUJEME!!! 
Vyjádření porotců k jednotlivým kategoriím najdete zde: https://www.youtube.com/playlist?list=PLCr2sgWPHXZhxRJVUrWIdwt4RY4NbREWr