29.10.2018 Podzimní prázdniny 29. a 30.10.

Pondělní a úterní kroužky se v době podzimních prázdnin nekonají. Kancelář Ostrova bude v těchto dnech také uzavřena, budeme se na vás těšit opět ve středu 31.10.

24.10.2018 Dětská scéna bude!!!

Více informací a přihlášky na webu: https://www.ostrov-svc.cz/krouzky/192-detska-scena

17.09.2018 Otevření Klubu Pavlač

Klub Pavlač bude otevřen od 17.9. 2018.

Maďarský národní večer

V pátek 23.listopadu v 19 hodin proběhne v ICM Slaný MAĎARSKÝ VEČER! Naše dobrovolnice Dóra z Budapeště představí maďarské zvyky, tradice a kulturu a také připraví typické maďarské delikatesy!

Víte, odkud Maďaři pochází? Proč vlastně mluví takovým zvláštním jazykem? Jsou opravdu tak pesimističtí a pořád si na něco stěžují, jak se o nich říká? Jsou maďarský film a hudba zajímavé? Přijďte a přesvěčte se sami! Bude to večer plný zajímavých faktů a zábavy.

Zdarma : )

--------

Friday on the 23rd of November we will have a Hungarian evening at ICM Slaný! Our volunteer Dóra from Budapest will introduce the customs, habits and the culture of Hungarians and prepare some delicious traditional food, too! Do you know where Hungarians come from? Why do they speak such a strange language? Are they really so pessimistic and complain all the time? Is Hungarian film and music exciting? Come and find out! It will be an evening full of interesting facts and also a lot of fun.

Free admission : )

Kód 182017
Název Maďarský národní večer
Termín konání 23.11.2018 19:00 - 22:00