19.12.2022 Otvírací doba přes vánoční prázdniny

V kanceláři nás naposledy v tomto roce zastihnete ve čtvrtek 22.12., ve čtvrtek také běží všechny kroužky a je naposledy otevřen i klub Pavlač. V pátek 23.12. již máme zavřeno. Těšíme se na vás opět v lednu: od úterý 3.1.2023.

31.08.2022 Klub Pavlač bude otevřen v týdnu od 19.9.!

Volnočasový klub Pavlač zahájí činnost třetí týden v září;-)

13.06.2022 Poslední týden je i na Pavlači!

Volnočasový klub Pavlač končí tento týden!

13.06.2022 Tento týden končí většina kroužků!

Poslední hodiny kroužků probíhají tento týden:-)

01.06.2022 Přihlašování na kroužky spuštěno!

Ode dneška najdete na našem webu nabídku kroužků na nový školní rok, přihlašování spouštíme 1.6. v 9:00. Nabídka je široká, věříme, že si každý najde to své.

06.01.2022 Přednostní přihlašování na tábory spuštěno!

Pozor, pouze pro děti, co s námi byly a na "svůj" tábor;-)

09.09.2021 Otevření Klubu Pavlač

Klub Pavlač bude otevřen od pondělí 13.9.!

18.05.2021 Nabídka kroužků zveřejněna!

Nabídka kroužků na další školní rok je nově zveřejněna na našem webu v sekci KROUŽKY. Přihlašování otvíráme tradičně na Den dětí - 1.6. v 9:00.

16.04.2021 V pátek je zavřeno!

V pátek 16. dubna je z provozních důvodů Ostrov pro veřejnost uzavřen. Děkujeme za pochopení.

02.12.2020 Klub Pavlač zůstává zatím uzavřen.

Volnočasový klub zůstává do odvolání uzavřen.

CESTA KOLEM SVĚTA

Cesta kolem světa je příměstský tábor pro děti (7-12 let) s pestrým programem:
Jumppark na Zličíně a metropole, aquapark a bowling ve Slaném, výlet do ZOO Praha, úniková hra a procházka Prahou, a v neposlední řadě také procházky ve Slaném a spousta dalších her a vyžití třeba i na Pavlači.

Podrobnější program včas zveřejníme před táborem. V závislosti na počasí se může program upravit.

V ceně budou zahrnuty 2 obědy (ve Slaném). Zbylé tři dny (Praha a okolí) budou mít děti velkou svačinu a pití s sebou, jelikož budeme na výletě mimo Slaný. Cena nezahrnuje svačiny ani pitný režim. Ve dnech, kdy budeme na výletě mimo Slaný, si děti budou moci po cestě zakoupit nějaké občerstvení.

Důležité upozornění:
Přihlašování spouštíme 11.1. v 9:00 ! Děti, které byly na táboře s Ostrovem v sezóně 2022 budou mít možnost se na "svůj" tábor (stejný hlavní vedoucí) přihlásit v před termínu: 5.1. od 9:00 - 8.1. do 23:59.
Přihlášky nových zájemců lze vyplnit a podat nejdříve 11.1. v 9:00, dřívější nebudou akceptovány. Doporučujeme si projít předem on-line registraci v klientském centru na webu Ostrova.

Kód 127024
Název CESTA KOLEM SVĚTA
Termín konání 07.08.2023 08:00 - 11.08.2023 16:00
Místo konání Ostrov
Hlavní vedoucí Marek Zůna
Věková skupina 7-12 let
Vybavení na akci Seznam bude předán během června
V ceně zahrnuto Program, jízdné, vstupy.
Účast na akci 1990 Kč
Volná místa Obsazeno