19.12.2022 Otvírací doba přes vánoční prázdniny

V kanceláři nás naposledy v tomto roce zastihnete ve čtvrtek 22.12., ve čtvrtek také běží všechny kroužky a je naposledy otevřen i klub Pavlač. V pátek 23.12. již máme zavřeno. Těšíme se na vás opět v lednu: od úterý 3.1.2023.

31.08.2022 Klub Pavlač bude otevřen v týdnu od 19.9.!

Volnočasový klub Pavlač zahájí činnost třetí týden v září;-)

13.06.2022 Poslední týden je i na Pavlači!

Volnočasový klub Pavlač končí tento týden!

13.06.2022 Tento týden končí většina kroužků!

Poslední hodiny kroužků probíhají tento týden:-)

01.06.2022 Přihlašování na kroužky spuštěno!

Ode dneška najdete na našem webu nabídku kroužků na nový školní rok, přihlašování spouštíme 1.6. v 9:00. Nabídka je široká, věříme, že si každý najde to své.

06.01.2022 Přednostní přihlašování na tábory spuštěno!

Pozor, pouze pro děti, co s námi byly a na "svůj" tábor;-)

09.09.2021 Otevření Klubu Pavlač

Klub Pavlač bude otevřen od pondělí 13.9.!

18.05.2021 Nabídka kroužků zveřejněna!

Nabídka kroužků na další školní rok je nově zveřejněna na našem webu v sekci KROUŽKY. Přihlašování otvíráme tradičně na Den dětí - 1.6. v 9:00.

16.04.2021 V pátek je zavřeno!

V pátek 16. dubna je z provozních důvodů Ostrov pro veřejnost uzavřen. Děkujeme za pochopení.

02.12.2020 Klub Pavlač zůstává zatím uzavřen.

Volnočasový klub zůstává do odvolání uzavřen.

HRAVÉ JARNÍ PRÁZDNINY

Nejedete na hory a nevíte co s volným časem? Tak pojďte strávit hravý týden s námi na Ostrově. Máme pro vás připraveny, hry, výtvarky, filmy, výlety i koupání. Pojedeme se podívat do Národního technického muzea, do planetária a samozřejmě nesmí chybět řádění v aquaparku Kladno. V mezičase si zahrajeme spoustu her nejen uvnitř, ale i venku, dáme si malý turnaj v deskovách a vyrobíme něco malého na památku.

Kód 127036
Název HRAVÉ JARNÍ PRÁZDNINY
Termín konání 20.02.2023 07:30 - 24.02.2023 16:00
Místo konání Tábor - příměstský