Novinky

11.01.2019 Tábory otevřeny

Dnes v 9:00 otvíráme přihlašování na letní tábory pro děti, které s námi byly na táboře v sezóně 2018. Až do pondělka 14.1. do 9:00 máte možnost se na „svůj“ tábor (stejný hlavní vedoucí) přihlásit. Pokud budete mít s přihlašováním nějaké technické problémy, budeme pro Vás na telefonu i o víkendu na tomto telefonním číslo 604 319 279. Přihlášky nových zájemců lze vyplnit a podat nejdříve 16.1. v 9:00, dřívější budou smazány.

21.12.2018 Od pátku 21.12. je Ostrov uzavřen

V kanceláři nás najdete naposledy ve čtvrtek 20.12. od 8:00 - 17:00, v pátek již čerpáme dovolenou a budeme se na Vás opět těšit již v novém roce ve čtvrtek 3.1.

29.10.2018 Podzimní prázdniny 29. a 30.10.

Pondělní a úterní kroužky se v době podzimních prázdnin nekonají. Kancelář Ostrova bude v těchto dnech také uzavřena, budeme se na vás těšit opět ve středu 31.10.

Volná místa

30.10. 2018 - Hledáme posilu do oddělení pro mládež: ICM!

Nabízíme:
Práce na částečný úvazek (0,6 úvazku)
Práce v příjemném a mladém kolektivu
Práce s mládeží
Pestrá a nevšední práce v mezinárodním prostředí
Prostor pro vlastní nápady a projekty

Požadujeme:
Základní znalost práce na PC (word, excel, google drive atd.)
Samostatnost (zodpovědnost za chod oddělení ICM)
Komunikativní povaha (workshopy a akce pro školy a veřejnost)
Angličtina na komunikativní úrovni (v ICM jsou přítomni zahraniční dobrovolníci)

Náplň práce:
Chod kanceláře ICM v otevíracích hodinách (vystavování karet ISIC)
Hospodaření s finančním rozpočtem projektů ICM
Spolupráce na akcích s místními školami
Organizace akcí pro veřejnost

! Vhodné pro studenty !

Životopisy zasílejte na: geringova@ostrov-svc.cz

Průběžně v rámci celého roku hledáme lektory pro případné nové kroužky, máte-li zájem, neváhejte nás kontaktovat.