Novinky

20.05.2019 Rekonstrukce Klubu Pavlač!

Z důvodu rekonstrukce bude klub v termínu 20.5. do 25.5. uzavřen. Děkujeme za pochopení.

26.04.2019 V PÁTEK JE ZAVŘENÁ KANCELÁŘ

Omlouváme se, ale z důvodu konání Dne země je v pátek 26.4. zavřená kancelář.

18.04.2019 Velikonoční prázdniny (18.-22.4.)

POZOR o prázdninách neběží žádné kroužky ani kluby.

Tábory

Nastavený filtr

Zaměření: Všechny tábory

Den konání: Všechny dny

Počet nalezených akcí: 21

La Venta 1 - Indiana Jones

OBSAZENO!

29.06.2019 Indiana Jones a záhada ztraceného deníku. Píše se rok 1912 a týmu archeologů se podařilo najít stopy, které by mohly vést k nalezení prastarého osídlení a tím pádem i k objevení vzácných artefaktů a pokladů. V současné chvíli v laboratořích probíhá nudný výzkum všech získaných stop. Tým ale hlásí ohromný pokrok v rozšifrování všech vodítek vedoucích k danému místu a proto začíná vybírat vhodné adepty na průzkum dané lokality. Tato mise není vhodná pro bojácné a nezkušené dobrodruhy, ale pokud se mise nebojíš, neváhej vyplnit přihlášku. 56 nejrychlejších dobrodruhů bude mít tu čest pomoci týmu archeologů s objevováním nových nepoznaných pokladů a zažije nová dobrodružství. Důležité upozornění: Na La Ventu se mohou hlásit pouze děti, které v roce 2019 ukončí 1. až 9. ročník ZŠ.

Bílichov - Cesta do pravěku

OBSAZENO!

01.07.2019 Letní táborová základna se nachází v rekreační chatové oblasti Bílichova. Ubytování pro 16 dětí je ve zděné budově obklopené lesy, nedaleko rybníka a obce Bílichov. Celotáborová hra na téma: Cesta do pravěku (cestování časem, sportovní a výtvarné aktivity...).

Bílichov - Trampoty králíků Boba a Bobka

OBSAZENO!

08.07.2019 Letní táborová základna se nachází v rekreační chatové oblasti Bílichova. Ubytování pro 16 dětí je ve zděné budově obklopené lesy, nedaleko rybníka a obce Bílichov. Jak všichni jistě víte, králíci Bob a Bobek žijí v klobouku kouzelníka Pokustóna. Ten je zanese každou chvíli na jiné místo, kde prožijí skvělé dobrodružství. Pojďte se proletět s nimi a zažít spousty legrace. Tábor je určen dětem od 6 do 10 let.

Letní příměstský tábor s angličtinou

08.07.2019 Letní příměstský tábor se zaměřením na angličtinu od 8.-12.7.2019 je vhodný pro děti od 10 - 13 let. Téma táboru je inspirováno filmem Zootropia -město zvířat. Jedná se o animovaný film, který boří naše stereotypy a předsudky a ukazuje nám, že naše sny se můžou stát skutečností. Tábor bude plný letních různorodých výletů a her. Jako základnu využijeme prostorů ICM v DDM Ostrov. Mezi vedoucí tábora patří i naše dvě dobrovolnice z Itálie a Maďarska.

La Venta 2 - PORTO KROTÓNO: EPIZODA II.

OBSAZENO!

13.07.2019 PORTO KROTÓNO: EPIZODA II - Indiáni vrací úder. Odveta za loňský rok klepe na dveře. Válečná sekera, které byla před devíti roky zakopána opět spatří světlo světa (pokud jí najdeme). Opět povstanou slavné postavy minulosti... Kdysi mladá škeble, Vařený tobogán, Teplý vzdech a další. V PORTO KROTÓNO se budou dít věci! Důležité upozornění: Na La Ventu se můžou hlásit pouze děti které v roce 2019 ukončí 1. až 9. ročník ZŠ.

Taneční soustředění TK Divergent

13.07.2019 Letní táborové taneční soustředění TK Divergent DDM Ostrov Slaný,v rekreačním areálu "U Starého rybníka" ve Zbraslavicích. Náplní je tanec dle věkových skupin, street dance, show dance, pop dance, pohybové průpravné cvičení. Hry a soutěže, koupání, výlet za památkami Kutné Hory, taneční battle.

Bílichov - Slunce, seno, Bílichov

OBSAZENO!

15.07.2019 Letní táborová základna se nachází v rekreační chatové oblasti Bílichova. Ubytování pro 16 dětí je ve zděné budově obklopené lesy, nedaleko rybníka a obce Bílichov. Táborová hra Slunce seno Bílichov je zaměřena na tradiční vesnické činnosti, maximální využití pobytu v okolní přírodě. Nebude chybět humor, plnění úkolů, hraní divadla, hledání pokladu. Určeno pro děti 7-11 let. INFORMACE: Přihlášky na letní tábory spouštíme 16.1 v 9:00. Děti, které byly na táboře s Ostrovem v sezóně 2018 budou mít možnost se na "svůj" tábor (stejný hlavní vedoucí) přihlásit v předtermínu: 11.1. od 9:00 - 14.1. do 9:00. Přihlášky nových zájemců lze vyplnit a podat nejdříve 16.1. v 9:00, dřívější budou smazány. Doporučujeme si projít předem on line registraci v klientském centru na webu Ostrova

Můj první tábor

OBSAZENO!

15.07.2019 Můj první tábor je příměstský tábor vhodný pro děti ve věku od 4 do 6 let, které na táboře ještě nikdy nebyly. Můj první tábor je plný letních aktivit, her, procházek a výletů v okolí a výtvarných technik. Jako základna budeme využívat Ateliér Hliněnka DDM OSTROV, součástí tábora je i strava.

Bílichov - Cestování časem

OBSAZENO!

22.07.2019 POSLEDNÍ VOLNÉ MÍSTO - DÍVKA Letní táborová základna se nachází v rekreační chatové oblasti Bílichova. Ubytování pro 16 dětí je ve zděné budově obklopené lesy, nedaleko rybníka a obce Bílichov. Prožijeme zábavné putování historií českého národa od pravěku po současnost, okořeněné navíc honbou za pokladem. INFORMACE: Přihlášky na letní tábory spouštíme 16.1 v 9:00. Děti, které byly na táboře s Ostrovem v sezóně 2018 budou mít možnost se na "svůj" tábor (stejný hlavní vedoucí) přihlásit v předtermínu: 11.1. od 9:00 - 14.1. do 9:00. Přihlášky nových zájemců lze vyplnit a podat nejdříve 16.1. v 9:00, dřívější budou smazány. Doporučujeme si projít předem on line registraci v klientském centru na webu Ostrova.

Letní škola keramiky

Poslední 4 místa!

22.07.2019 Letní škola keramiky pro všechny, kdo chtějí strávit léto aktivně s hlínou v ruce:-) Program: Základy točení na kruhu / Použití forem ( vytlačování, tvarování ) Lití do sádrových forem / Výroba složitějších tvarů Figurální keramika / Majolika, kresba barvítky Pokročilá kombinovaná glazura / Dekorování pomocí oxidů / Neobvyklé dekorační techniky Prezenční studium - tvůrčí dílna. Rozsah vzdělávacího programu: 24 hodin, z toho 6 hodin teorie a 18 hodin praxe. Program je určen pro mírně až středně pokročilé keramiky, vhodný pro širokou veřejnost, včetně pedagogů a vychovatelů. Jedná se o akreditovaný kurz MŠMT v rámci dalšího vzdělávání DVPP: číslo akreditace MSMT-24556/2018-1-700 Maximální počet účastníků je 10. PO 9:00-16:00 ÚT 9:00-16:00 ST 9:00-14:00 ČT 9:00-14:00 PÁ 13:00-17:00 Účastníci mají během kurzu k dispozici veškeré zázemí a vybavení keramického ateliéru Hliněnka. K dispozici je i mikrovlnná trouba pro ohřátí vlastního oběda, nebo během polední pauzy zajít do nedalekých restaurace. Během celého dne je pro všechny k dispozici káva, čaj a drobné občerstvení. Jak to u nás vypadá si můžete prohlédnout zde: https://www.ostrov-svc.cz/fotogalerie/23-hlinenka Na odkazech níže si můžete prohlédnout fotografie z předchozího základního kurzu a keramických workshopů, které v našem Ateliéru Hliněnka proběhly. https://www.ostrov-svc.cz/fotogalerie/23-hlinenka https://www.ostrov-svc.cz/fotogalerie/27-kurz-zaklady-keramickych-technik https://www.ostrov-svc.cz/fotogalerie/28-andelska-dilna https://www.ostrov-svc.cz/fotogalerie/21-zahradni-keramika

Ateria Hill: Svět čar a kouzel

Poslední 2 místa!

27.07.2019 POSLEDNÍ 2 VOLNÁ MÍSTA - CHLAPEC a DÍVKA Dětský tábor Ateria Hill je situován do nejkrásnější oblasti Českého ráje v těsné blízkosti obce Rakousy. Je položen na kopci s výhledem na řeku Jizeru. Děti jsou ubytovány ve 4 lůžkových chatkách, v areálu je moderní sociální zařízení, sprchy, elektřina. Součástí tábora jsou výlety do okolí, koupání v řece Jizeře, celotáborová hra.

La Venta 3 - Vy, kingové?

Poslední místo!

27.07.2019 POSLEDNÍ VOLNÉ MÍSTO (dívka). Letní táborová základna La Venta se nachází v chráněné krajinné oblasti Jesenicka a Rabštejnska nedaleko obce Tis u Blatna. Základnu obklopují lesy a louky. Tábor je 14denní, děti jsou ubytovány ve stanech s podsadou. Důležité upozornění: Na La Ventu se mohou hlásit pouze děti, které v roce 2019 ukončí 1. až 9. ročník ZŠ.

Bílichov - Let´s dance

Poslední místo!

29.07.2019 POSLEDNÍ VOLNÉ MÍSTO - CHLAPEC Letní táborová základna se nachází v rekreační chatové oblasti Bílichova. Ubytování pro 16 dětí je ve zděné budově obklopené lesy, nedaleko rybníka a obce Bílichov.

Bílichov - Výtvarné techniky

OBSAZENO!

05.08.2019 Tábor se zaměřením na výtvarné techniky a kreativní činnosti, ve kterém nebudou chybět ani táborové hry a soutěže, táborák, výlety po okolí a spousta legrace. Letní táborová základna se nachází v rekreační chatové oblasti Bílichova. Ubytování pro 16 dětí je ve zděné budově obklopené lesy, nedaleko rybníka a obce Bílichov.

Koktejl

OBSAZENO!

05.08.2019 Příměstský tábor Koktejl je týden plný výletů a letních aktivit pro děti od 7 do 10let. Čeká nás výlet do ZOO Praha, návštěva naší letní táborové základny na Bílichově, trampolínky na Kladně i koupání. Nebude chybět tvoření a pěší výlety po okolí Slaného.

Chorvatsko-Pakoštane - dovolená v pohybu

09.08.2019 Letní týdenní pobyt pro rodiče i prarodiče s dětmi i mládeží v krásném místě Pakoštane v uzavřeném soukromém objektu s velkou zahradou a prostranstvím. Kromě výletů (dle výběru), kondiční dance večer pro všechny zájemce, posilovací cvičení, večery s kytarou, turnaj v kuželkách, koupání, výborná česká polopenze a spousty legrace. Cena: 8950 Kč / dospělý, 8650 Kč / dítě do 12 let Cena zahrnuje: dopravu ze Slaného, ubytování ve 2 - 3 lůžkových pokojích s vlastní toaletou, sprchou a minikuchyňkou, polopenze, služby delegáta, pojištění proti úpadku CK, závěrečný úklid, povlečení a pobytovou taxu. Pláže: písčité i oblázkové, vzdálené 300m - 500m od ubytování

La Venta 4 - Kdo přežije:Ostrov La Venta

Poslední místo!

10.08.2019 POSLEDNÍ VOLNÉ MÍSTO - CHLAPEC. Láká tě hra "Kdo přežije nebo Robinsonův ostrov"? Pojeď si s námi tohle všechno zažít! Čekají tě hry v oddílu i pro jednotlivce. Nevyhneš se ani kmenovým radám a odměně pro nejlepší. Tak neváhej a pojeď si s námi užít poslední týdny prázdnin. Bude se na tebe těšit super parta vedoucích a spousta nových kamarádů. Důležité upozornění: Na La Ventu se mohou hlásit pouze děti, které v roce 2019 ukončí 1. až 9. ročník ZŠ.

Ekotábor

OBSAZENO!

11.08.2019 Ubytování v Chatě Ztracenka na Benešovsku, nádherné ubytování ve čtyřlůžkových apartmánech s vlastním sociálním zázemím, k využití venkovní bazén. Práce se zvířaty na přilehlé farmě, výlety po okolí. Určeno pro děti 8-14 let.

Plavecké soustředění

12.08.2019 Plavecké soustředění je sportovní příměstské soustředění určené především pro pokročilé plavce z plaveckých oddílu Tomáše Řenče a Tomáše Náprstka. Přihlásit se mohou i děti, které chodí na jiné výkonnostní plavecké kroužky a zvládnou dvoufázový plavecký tréning a suchou přípravu. Fyzickou vybavenost je možno konzultovat předem s trenéry. Program 8.00 - 16.00 : plavání, atletika, posilování, kompenzační cvičení. Denní program je přizpůsobován počasí, 2 denně se plave.

Kreativci

OBSAZENO!

19.08.2019 Příměstský tábor Kreativci je vhodný pro děti ve věku od 8 do 12 let. Je plný výletů, výtvarného tvoření, keramiky a aktivit pro děti. Děti navštíví nejen ZOO Praha, zábavný park Toboga, ale také okolí Slaného a náš Ateliér Hliněnka.

Chorvatsko - Istrie - Poreč

OBSAZENO!

23.08.2019 Rodinná dovolená v Chorvatsku 7x ubytování v apartmánu, autobusová doprava ze Slaného, strava (chorvatská polopenze formou švédských stolů v hotelu Delfin), povlečení a ručníky, spotřeba vody a elektřiny, závěrečný úklid, pojištění CK proti úpadku, pobytová taxa. ubytování: apartmány s oddělenými dvoulůžkovými ložnicemi (možnost přistýlky), vybavená kuchyň, sociální zařízení, terasa strava: chorvatská polopenze v hotelu Delfín (formou švédských stolů) k dispozici: bazény, dětské hřiště, sportovní centrum, terasy se sezením program: výtvarný, sportovní a společenský program, výlety pláž: oblázková, pozvolný vstup do moře, sprchy na pláži, cca. 100 m od ubytování

Filtry

květen 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31